info

Dane teleadresowe:

Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE Mielec

ul. Dąbrówki 8/12, 39-300 Mielec

NIP: 8172173535 REGON: 180939565

e-mail: pilkarskienadzieje@europe.com,  tel.: +48 792017797  martet: 537324675

nr rachunku bankowego: 35203000451110000002585010

Klub Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE Mielec powstał 31 stycznia 2013 z inicjatywy trenerów Pawła Mrozika oraz Jacka Cyganowskiego i działa w ścisłej współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu. Jego głównym założeniem jest zaszczepienie w dzieciach zdrowego trybu życia poprzez czynne uprawianie sportu, promowanie zasad fair-play oraz umiejętności współpracy w zespole.

Oferta Akademii Piłkarskiej PIŁKARSKIE NADZIEJE obejmuje: treningi, udział w turniejach krajowych i zagranicznych, udział w rozgrywkach ligowych, obozy letnie i zimowe, imprezy okolicznościowe, spotkania świąteczne. Młodzi wychowankowie mają możliwość szkolenia się według najlepszych europejskich wzorców pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej, która posiada wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi.

Program szkoleniowy AP Piłkarskie Nadzieje oparty jest głównie na NARODOWYM MODELU GRY, programie szkolenia AMO wydanym przez PZPN, uzupełnionym programem szkolenia Ajaxu Amsterdam. Zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w późnych godzinach popołudniowych. Akademia otwarta jest dla wszystkich dziewczynek i chłopców w wieku od 4 lat bez względu na zdolności i poziom umiejętności piłkarskich. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu lokalnych społeczności AP Piłkarskie Nadzieje otworzyła swoje odziały na terenie powiatu mieleckiego w Wadowicach Górnych, Radomyślu Wielkim, Maliniu, Chorzelowie, Tuszowie Narodowym, Tuszymie, Borowej i Padwi Narodowej oraz powiatów ościennych w Cmolasie i Nowej Dębie.

Mimo krótkiego stażu jej działalność jest już doceniana w kraju jak i zagranicą. Wychowankowie AP Piłkarskie Nadzieje biorą udział w licznych turniejach osiągając w nich bardzo dobre rezultaty. Wśród międzynarodowych sukcesów należy wymienić wygrane turnieje w Anglii, Danii, Austrii, Szwecji, Finlandii, na Ukrainie, Węgrzech czy Słowacji. Natomiast w kraju  kilkukrotne zdobycie mistrzostwa województwa w rozgrywkach I lig podkarpackich, mistrzostwa w turniejach "Z podwórka na stadion" czy "Minimistrzostwa Deichmann" a także zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju Hary Cup – Łódź w roku 2013.

Uzupełnieniem szkolenia sportowego jest udział wychowanków w obozach sportowych (ferie zimowe, obóz letni) na których uczestnicy rozwijają swoją sprawność fizyczną, ale też bawią się i wypoczywają w sposób bezpieczny i ciekawy. Dzięki różnorodnym zajęciom zawodnicy APPN mogą rozwijać swoją pasję, nabyć umiejętności przebywania i funkcjonowania w grupie oraz zbierać ciekawe informacje o odwiedzanych miejscach i kulturze ich mieszkańców. Niejednokrotnie jest to dla nich jedyna możliwość wzięcia udziału w wyjazdach zagranicznych.

18 kwietnia 2015 r. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje, została klubem partnerskim najstarszego i jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce – Cracovii Kraków. Współpraca między klubami polega na wymianie doświadczeń szkoleniowych, stażów trenerskich, materiałów i planów treningowych oraz na wymianach drużyn podczas organizowanych przez oba kluby turniejach piłkarskich.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?