kontakt

Dane teleadresowe:

Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE

39-300 Mielec, ul. Dąbrówki 8m12

e-mail: pilkarskienadzieje@europe.com, tel. +48 792017797

nr rachunku bankowego: 35203000451110000002585010

oraz:

Mielecka Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego PIŁKARSKIE NADZIEJE w Mielcu

ul. Sękowskiego 1

39-300 Mielec

nr rachunku bankowego: BGŻ BNP Paribas s.a. 64 2030 0045 1110 0000 0427 9660

Mieleckie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego PIŁKARSKIE NADZIEJE w Mielcu

ul.Sękowskiego 1

39-300 Mielec

nr rachunku bankowego: BGŻ BNP Paribas s.a. 77 2030 0045 1110 0000 0427 9620

email: pilkarskienadziejesms@europe.com, tel. 732 034 901

Klub Akademia Piłkarska PIŁKARSKIE NADZIEJE Mielec powstał 31 stycznia 2013 z inicjatywy trenerów Pawła Mrozika oraz Jacka Cyganowskiego i działa w ścisłej współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu. Jego głównym założeniem jest zaszczepienie w dzieciach zdrowego trybu życia poprzez czynne uprawianie sportu, promowanie zasad fair-play oraz umiejętności współpracy w zespole.

Oferta Akademii Piłkarskiej PIŁKARSKIE NADZIEJE obejmuje: treningi, udział w turniejach krajowych i zagranicznych, udział w rozgrywkach ligowych, obozy letnie i zimowe, imprezy okolicznościowe, spotkania świąteczne. Młodzi wychowankowie mają możliwość szkolenia się według najlepszych europejskich wzorców pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenerskiej, która posiada wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi.

Program szkoleniowy AP Piłkarskie Nadzieje oparty jest głównie na NARODOWYM MODELU GRY, Programie szkolenia AMO wydanym przez PZPN, uzupełnionym programem szkolenia szkółek Ajaxu Amsterdam. Zajęcia odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w późnych godzinach popołudniowych. Akademia otwarta jest dla wszystkich dziewczynek i chłopców w wieku od 4 lat bez względu na zdolności i poziom umiejętności piłkarskich. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu lokalnych społeczności AP Piłkarskie Nadzieje otworzyła swoje odziały na terenie powiatu mieleckiego w Wadowicach Górnych, Radomyślu Wielkim, Maliniu, Chorzelowie, Tuszowie Narodowym, Tuszymie, Borowej i Padwi Narodowej.

Mimo krótkiego stażu jej działalność jest już doceniana w kraju jak i zagranicą. Wychowankowie AP Piłkarskie Nadzieje biorą udział w licznych turniejach osiągając w nich bardzo dobre rezultaty. Wśród międzynarodowych sukcesów należy wymienić wyjazdy do Anglii, Danii, Rumunii, Węgier, Austrii, na Ukrainę i Słowację, gdzie zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje zdobywali miejsca na podium. Wśród sukcesów na arenie krajowej można wymienić kilkukrotne zdobycie mistrzostwa województwa w rozgrywkach I ligi podkarpackiej czy zwycięstwo w ogólnopolskim turnieju Hary Cup – Łódź w roku 2013.

Uzupełnieniem szkolenia sportowego jest udział wychowanków w obozach sportowych (ferie zimowe, obóz letni) na których uczestnicy rozwijają swoją sprawność fizyczną, ale też bawią się i wypoczywają w sposób bezpieczny i ciekawy. Dzięki różnorodnym zajęciom wychowankowie mogą rozwijać swoją pasję, nabyć umiejętności przebywaniai funkcjonowania w grupie oraz zbierać ciekawe informacje o odwiedzanych miejscach i kulturze ich mieszkańców. Niejednokrotnie jest to dla nich jedyna możliwość wzięcia udziału w wyjazdach zagranicznych.

18 kwietnia 2015 r. Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje, została klubem partnerskim najstarszego i jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce – Cracovii Kraków. Współpraca między klubami polega na wymianie doświadczeń szkoleniowych, stażów trenerskich, materiałów i planów treningowych oraz na wymianach drużyn podczas organizowanych przez oba kluby turniejach piłkarskich.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?