Certyfikacja PZPN - prosimy o rejestrację zawodników

W związku z udziałem naszego Klubu w projekcie Certyfikacji PZPN w celu spełnienia kryteriów zwracamy się z prośbą o zarejestrowanie wszystkich zawodników trenujących w APPN na portalu laczynaspilka.pl.

Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i zajmuje około 10 minut (proszę przygotować sobie zdjęcie dziecka oraz nr PESEL) i składa się z kilku kroków:

INSTRUKACJA REJESTRACJI

Dodatkowo linki z filmami instruktażowymi:

1. Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka

2. Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN (dla rodzica)

3. Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce

Proszę wejść na stronę http://www.laczynaspilka.pl
Po wejściu na stronę w prawym górnym rogu wybierz: ZALOGUJ SIĘ (dla osób które mają już profil) i przechodzimy do pkt. nr 5 lub ZAREJESTRUJ SIĘ (dla osób bez profilu)
WYPEŁNIJ DANE (dane rodzica)
Po wypełnieniu arkusza rejestracyjnego system poprosi i weryfikację adresu e-mail
Po akceptacji regulaminu powinna wyświetlić się strona z wyborem kilku ikonek ? wybieramy DLA ZAWODNIKA (jeżeli nie wyświetli się ta strona w menu obok Imienia i Nazwiska z prawej strony wybieramy Moje Profile ? DLA ZAWODNIKA)
Musimy utworzyć nowy profil i wybieramy ZAREJESTRUJ DZIECKO JAKO ZAWODNIKA
Uzupełniamy dane rodzica następnie dane dziecka
Po zakończonej rejestracji wchodzimy w PROFIL ZAWODNIKA
I wybieramy ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE W ODDZIALE SZKÓŁKI

Wybieramy województwo (podkarpackie), miejscowość (Mielec) i oddział, czyli Piłkarskie Nadzieje
Dodajemy zdjęcie zawodnika

I to już wszystko

Prosimy o dokonanie rejestracji zawodników do dnia 20.08.2019 roku.

W razie problemów z rejestracja prosimy o informację do trenera rocznika.

Poniżej kilka słów o programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN:

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej

Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Dzięki Programowi Certyfikacji, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników.

Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, że oddział szkółki piłkarskiej, który otrzyma certyfikat, uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

W związku z udziałem naszej Szkółki w projekcie musimy spełnić szereg wymagań opisanych w regulaminie programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.