Matematyczne sukcesy naszych uczniów

W dniu 5.03.2020 w naszej szkole odbyła się już kolejna IX edycja internetowego konkursu matematycznego „Maks Matematyczny”,który jest oryginalną koncepcją zmagań matematycznych z wykorzystaniem technologii informatycznych. Konkurs stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych i logicznych.

Najlepszy wynik w województwie w swojej kategorii klas ósmych zdobył uczeń klasy VIIIa MSMS "Piłkarskie Nadzieje" - Olaf Niemczura, trzeci wśród siódmoklasistów okazał się jego kolega Oliwier Makuch. W czołówce klasyfikowani też byli uczniowie klasy szóstej. Poniżej szczegóły:

I miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VIII zdobył uczeń Olaf Niemczura

III miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VII zdobył uczeń Oliwier Makuch

VI miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VI zdobył uczeń Dominik Michałek

VII miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VI zdobył uczeń Maksymilian Szady

VIII miejsce w województwie podkarpackim w kategorii klas VIII zdobył uczeń Jakub Rachwalik

Wszystkim serdecznie gratulujemy!