Podium rocznika 2007 w Tarnowie

Trzecie miejsce w turnieju o "Puchar Barwińskiego" rozgrywanym na mościckiej hali "Jaskółki" w Tarnowie zajęli chłopcy z rocznika 2007.

Zwyciężyła drużyna Tarnovii Tarnów przed Soccerem Ropczyce. Dalsze miejsca zajęły Rekord Bielsko Biała, Motor Lublin, Stadion Śląski i Igloopol Dębica

Medale i puchary dla drużyn z podium wręczał ojciec reprezentanta Polski Mateusza Klicha - Wojciech Klich - były zawodnik ekstraklasowej drużyny z Mielca.

Tytuł Króla Strzelców tarnowskiego turnieju wywalczył Nasz podopieczny Kacper Wołowiec - zdobywcy 5 goli.

Kadra: Miłoś Igor, Purski Oliwier, Dąbrowski Bartosz, Szady Maksymilian, Szlęk Szymon, Gancarz Jan, Kowalski Kamil, Rogóż Karol, Zabrzyski Bartosz, Wołowiec Kacper, Krakowski Oliwier, Golba Daniel, Roczniak Marcin, Czuchra Karol