Powitanie wakacji z APPN

Kilkanaście drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. W piątek duży turniej w Mielcu

Już w najbliższy piątek na boiskach sportowych przy ulicy Warszawskiej w Mielcu odbędzie się turniej piłkarski dla dzieci. W zmaganiach weźmie udział kilkanaście drużyn z terenu trzech województw.

Z okazji rozpoczynających się wakacji Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje organizuje turniej dla dzieci. – Już 30 czerwca odbędzie się piłkarski turniej „Powitanie Wakacji z Akademia Piłkarską Piłkarskie Nadzieje Mielec”. W Mielcu gościć będziemy dokładnie czternaście zespołów z terenu trzech województw – podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego – informuje Jacek Cyganowski, prezes APPN Mielec.

Zmagania będą podzielone na dwie kategorie wiekowe – starszą i młodszą. W kategorii starszej będą występować dzieci z rocznika 2012, a w kategorii młodszej zagrają dzieci z rocznika 2013.

W roczniku 2012 wystąpią następujące drużyny: Kotwica Korczyna, GAP Zaleszany, ZKS Stal Stalowa Wola, Sokół Kolbuszowa Dolna, Atut Podborze, Koprzywianka Koprzywnica, Piłkarskie Nadzieje Mielec, GKS Agricola Łoniów.

Z kolei z w zmaganiach rocznika 2013 zagrają: Soccer Ropczyce, KS Dzikowiec, Pogoń Staszów, Atut Podborze, LZS Nowa Jastrząbka, Piłkarskie Nadzieje Mielec.

Każdy mecz trwał będzie 15 minut. Organizatorzy przewidzieli nagrody i pamiątkowe upominki dla każdej z drużyn. – Do zobaczenia w piątek. Fajnego grania, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy na pewno nie zabraknie – kończy Jacek Cyganowski.

Początek turnieju w piątek (30 czerwca) o godzinie 10. Turniej zostanie rozegrany na boiskach przy ulicy Warszawskiej w Mielcu. Partnerem turnieju jest Województwo Podkarpackie – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta.

partner: