Powołania do kadry Polski i Podkarpacia

Miło nam poinformować, iż nasz zawodnik - Jakub Wójcik (2006), został powołany przez Polski Związek Piłki Nożnej na zimowe zgrupowanie kadry, które odbędzie się w dniach 3-10 luty w Bydgoszczy. Wuju jest jedynym zawodnikiem z Podkarpacia, który zyskał uznanie w oczach trenerów kadry.

Trzech zawodników rocznika 2006 zostało powołanych na przyszłotygodniowe zgrupowanie kadry Podkarpacia, które odbędzie się w dniach 4-6 stycznia w Krośnie. Powołania otrzymali: Jakub Wójcik, Jakub Maj oraz Hubert Sroczyński.

Jednym z wielu zainteresowanych klubów Naszym zawodnikiem Kubą Wójcikiem jest PGE FKS Stal Mielec, a konkretnie Akademia Piłkarska PGE FKS STAL MIELEC. Wielokrotnie jej kierownictwo wypowiadało się z uznaniem o potencjale piłkarskim Kuby. W tym miejscu należy wspomnieć, że wspólnie z FKS Stal Mielec dążymy do sytuacji aby jak najwięcej piłkarzy młodego pokolenia mogło występować na Solskiego w barwach seniorskiej pierwszoligowej Stali.