Rocznik 2006 wygrywa Deichmanna i jedzie na finał krajowy

Bardzo radosny "dzień dziecka" dla wychowanków AP Piłkarskie Nadzieje. Rocznik 2006 wygrywa po sześciu tygodniach turniej Deichmanna, a Kuba Wójcik sięga po koronę "króla strzelców" wyprzedzając klubowego kolegę Huberta Sroczyńskiego. Zwycięstwo w Dębicy zapewniło podopiecznym trenera Pawła Mrozika awans do finału krajowego, który za dwa tygodnie rozegrany zostanie w Nowym Sączu. Mielczanie znaleźli się w gronie szesnastu najlepszych drużyn w kraju, które wygrały swoje regionalne eliminacje.
W kategorii U9 o sukces do końca walczyli podopieczni trenera Gilara, którzy w końcowym rozrachunku zdobyli brązowe medale.

"Kolejny raz nasze drużyny udowadniają, iż APPN to Podkarpacka czołówka. Po sukcesie rocznika 2009 i awansie do finału krajowego turnieju Tymbarka, teraz wśród najlepszych melduję rocznik 2006. Za dwa tygodnie w Sączu powalczymy o nagrodę główną czyli o wyjazd do Dortmundu" - komentuje trener Paweł Mrozik.


skład drużyny U13: Dziekan, Wójcik, Sroczyński, Baran, Tereszkiewicz, Walczyk, Mrozik, Sztuka, Dróżdż, Solarski, Staroń, Makuch, Golba, Krakowski, Trzpis, Tomczyk, Maj oraz trener Paweł Mrozik