Rocznik 2010 wygrywa turniej na Słowacji

W dniu dzisiejszym nasi zawodnicy  z rocznika 201 rywalizowali w międzynarodowym turnieju w na słowackim Stropkovie. W turnieju brały udział cztery drużyny: MSK Tesla Stropkov, SAFI Presov, FAMT Presov oraz nasza ekipa. Każdy zespół grał ze sobą mecz i rewanż. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje mecze i dobrą gra oraz ogromnym zaangażowaniem zdobyła aż 39 bramek, tracąc zaledwie 2.

skład: Rajca, Marud, Madej, Ortyl, Wójcik, Weryński, Ziobroń, Krakowski, Niedbała, Krempa
Najwięcej bramek w naszej drużynie zdobył Oliwier Madej - 13 i Ksawery Ziobroń- 9.
Dwumecze:
APPN - FAMT Presov 8:1
APPN - FAMT Presov 5:0
Tesla Stropkov - APPN 0:5
Tesla Stropkov - APPN 0:6
SAFI Presov - APPN 0:11
SAFI Presov - APPN 1:4
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a już jutro będziemy walczyć w turnieju Mikołajkowym PGE Stal Mielec.