Rocznik 2012 na Górnik Cup

W weekend 13 i 14 listopada nasi zawodnicy z rocznika 2012 brali udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju Górnik Cup w Zabrzu. Do rywalizacji przystąpiło 36 czołowych drużyn z Polski i Słowacji (Legia, Śląsk, Górnik Zabrze, Piast, Lechia, FK Trencin, Zagłębie Sosnowiec, Odra Opole).

„Zaproszenie na tak mocny turniej i rywalizacja z tak mocnymi ekipami, to duże wyróżnienie dla naszego klubu i ogromna porcja nauki dla naszych zawodników. Cieszy fakt, iż nie odstawaliśmy od rywali, a w długich fragmentach to my prowadziliśmy grę” - podsumowuje trener Jacek Cyganowski.

Nasz zespół reprezentowali: Szymon Padykuła, Franciszek Kuźniar, Dawid Cichowski, Mateusz Gadziała, Bartek Ryś, Julian Burek, Piotr Babula, Leon Kołacz, Maks Bajor, Błażej Kudła, Filip Zięba, Marcin Kopeć, Sebastian Chorążak i Filip Paluch.

Dwóch ostatnich zawodników na co dzień trenuje w APPN Sokół Kolbuszowa Dolna pod czujnym okiem trenera Marka Kreta. Gratulacje dla wszystkich za bardzo dobre występy i reprezentowanie naszej Akademii.