Rocznik 2012 z pucharem w Turnieju Smoka

Dwa dni zmagań w Turnieju Smoka Wawelskiego rocznika 2012 za nami. W stawce 24 zespołów Nasze Orły spisały bardzo dobrze dość powiedzieć że trafiajac do Grupy D rywalizowali bezpośrednio o wejście do Ligi Mistrzów z drużynami że Skawy i Oświęcimia, które w końcowym rozrachunku zajęły pierwsze i drugie miejsce w turnieju, a Nasz zespół z jednym nieznacznie przegrał, a z drugim zremisował prowadząc 2:0.

Po pierwszym dniu zmagań Nasi podopieczni oprócz wymienionych drużyn wygrali Ludźmierzem, Rabką Zdrój i Sokołem Kolbuszowa. W niedzielę trafiajac do Ligi Europy swoje zmagania konfrontowali z zespołami z Andrychowa, Modlnicy, Limanowej, Krakowa i Nowej Dęby. Tutaj nie było mocnych i zaowocowało to pierwszym miejscem w lidze Europy. Gratulacje dla wszystkich zawodników, oraz podziękowania dla organizatora Turnieju za zaproszenie i zorganizowania niespodzianki dla naszego Szymka, który obchodź swoje urodziny.

skład zespołu: Gadziała Mati, Padykuła Szymek - Kudła Błażej, Burek Julek, Babula Piotr, Pietryka Antos, Żak Szymon, Słomba Filip, Kuźniar Franek, Kołacz Leon