Tarapata Cup `16
Dobiegły końca dwudniowe zmagania młodych adeptów pilki nożnej z rocznika 2007 w turnieju halowym Tarapata Cup 2016, który w tym roku odbywał się na obiektach OWiR w Cmolasie.
Wiele ciekawych pojedynków, wspaniałych zagrań i pięknych goli tak po krótce można podsumować ten turniej.
Zwyciężyła drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przed Piłkarskimi Nadziejami I oraz Igloopolem Dębica.
Puchary, medale i nagrody specjalne dla wyróżnionych zawodników z każdej drużyny oraz niespodzianki dla wszystkich uczestników wręczyli Prezes Firmy Tarapata Sp. z o.o. Pani Regina Wiech oraz Pan Jacek Dąbrowski Andrex Sp. z o.o.
Nagrody specjalne otrzymali:
Najlepszy strzelec turnieju: Romański Dawid - KSZO Ostrowiec Św.
Najlepszy bramkarz turnieju: Lis Maksymilian - Igloopol Dębica
Najlepszy zawodnik turnieju: Zabrzyski Bartosz - APPN Mielec
Najlepszy zawodnik miejsca 7-12: Augustyn Oskar - Team Przecław
Klasyfikacja końcowa i zawodnicy wyróżnieni:
1. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Zięba Igor
2. APPN Mielec I - Posłuszny Jakub
3. Igloopol Dębica - Węgrzyn Antek
4. KS Koszyce Wielkie - Chrapusta Piotr
5. APPN Mielec II - Roczniak Marcin
6. Beniaminek Radom - Stępniewski Franek
7. Team Przecław - Jemioło Kacper
8. Broń Radom - Kokoszka Antoś
9. SOSiR Nowa Dęba - Skóraś Jeremi
10. AP Kolbuszowa - Dróżdż Paweł
11. KKS Kolbuszowianka - Słotwiński Maciej
12. APPN Mielec III - Skowron Mateusz
Wyniki poszczególnych spotkań:
26.11.2017 Faza eliminacyjna- grupy A, B, C
9.00 - 9.16 1 mecz: APPN Mielec I - Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:0
9.18 - 9.34 2 mecz: Team Przecław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3
9.36 - 9.52 3 mecz: APPN Mielec II - SOSiR Nowa Dęba 1:1
9.54 - 10.10 4 mecz: Igloopol Dębica - Broń Radom 3:1
10.12 - 10.28 5 mecz: APPN Mielec III – AP Kolbuszowa 1:1
10.30 - 10.46 6 mecz: Koszyce Wielkie - Beniaminek Radom 2:0
10.48 - 11.04 7 mecz: APPN Mielec I - Team Przecław 3:0
11.06 - 11.22 8 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa - KSZO Ostrowiec Św. 0:4
11.24 - 11.40 9 mecz: APPN Mielec II - Igloopol Dębica 0:1
11.42 - 11.58 10 mecz: SOSiR Nowa Dęba - Broń Radom 0:0
12.00 - 12.16 11 mecz: APPN Mielec III - Koszyce Wielkie 1:2
12.18 - 12.34 12 mecz: AP Kolbuszowa - Beniaminek Radom 2:2
12.36 - 12.52 13 mecz: APPN Mielec I - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2
12.54 - 13.10 14 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa - Team Przecław 1:2
13.12 - 13.28 15 mecz: APPN Mielec II - Broń Radom 1:0
13.30 - 13.46 16 mecz: SOSiR Nowa Dęba - Igloopol Dębica 0:0
13.48 - 14. 04 17 mecz: APPN Mielec III - Beniaminek Radom 0:3
14.06 - 14. 22 18 mecz: AP Kolbuszowa - Koszyce Wielkie 0:0
26.11.2016 Faza mistrzowska – grupa II
14.45 - 15.01 19 mecz: Team Przecław - SOSiR Nowa Dęba 1:0
15.03 - 15.19 20 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa - AP Kolbuszowa 1:1
15.21 - 15.37 21 mecz: Broń Radom - APPN Mielec III 2:0
27.11.2016 Faza mistrzowska– grupa II
9.00 - 9.16 1 mecz: Team Przecław - AP Kolbuszowa 1:0
9.18 - 9.34 2 mecz: SOSiR Nowa Dęba - APPN Mielec III 2:0
9.36 - 9.52 3 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa - Broń Radom 2:1
9.54 - 10.10 4 mecz: Team Przecław - APPN Mielec III 2:1
10.12 - 10.28 5 mecz: Broń Radom - AP Kolbuszowa 1:1
10.30 - 10.46 6 mecz: SOSiR Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:0
10.48 - 11.28 7 mecz: Team Przecław - Broń Radom 0:1
11.06 - 11.22 8 mecz: Kolbuszowianka Kolbuszowa - APPN Mielec III 2:2
11.24 - 11.40 9 mecz: SOSiR Nowa Dęba - AP Kolbuszowa 0:1
27.11.2016 Faza mistrzowska – grupa I
12.18 - 12.34 10 mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Igloopol Dębica 0:0
12.36 - 12.52 11 mecz: APPN Mielec I - Koszyce Wielkie 0:0
12.54 - 13.10 12 mecz: APPN Mielec II - Beniaminek Radom 1:0
13.12 - 13.28 13 mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Koszyce Wielkie 2:0
13.30 - 13.46 14 mecz: Igloopol Dębica - Beniaminek Radom 1:0
13.48 - 14. 04 15 mecz: APPN Mielec I - APPN Mielec II 7:0
14.06 - 14. 22 16 mecz: KSZO Ostrowiec Św. - Beniaminek Radom 0:0
14.24 - 14. 40 17 mecz: APPN Mielec II - Koszyce Wielkie 0:0
14.42 - 14. 58 18 mecz: Igloopol Dębica - APPN Mielec I 0:2
15.00 - 15.16 19 mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - APPN Mielec II 3:0
15.18 - 15.34 20 mecz: APPN Mielec I - Beniaminek Radom 1:0
15.36 – 15.52 21 mecz: Igloopol Dębica - Koszyce Wielkie 0:0
Składy w jakich wystąpiły podopieczni Piotra Cebery i Dariusz Szady:
APPN I: Dąbrowski, Gancarz, Jajkiewicz, Krakowski, Miłoś, Posłuszny, Rogóż, Szady, Szlęk, Wołowiec, Zabrzyski
APPN II: Golba, Kowalski, Purski, Kusak, Gudz M., Gudz Sz., Roczniak, Czuchra, Bauer, Buziak, Parkosz, Zaręba, Szady N.
APPN III: Kaczor, Łałak, Garboś, Gąska, Kasza, Madej K, Marud, Miranda, Soboń, Noga, Ozimek, Skowron
Serdeczne podziękowania dla głównego sponsora imprezy Pani Reginy Wiech, Pana Jacka Dąbrowskiego, Pani Iwony Sody - Dyrektora OWiR Cmolas oraz wszystkich rodziców rocznika 2007 za wkład i zaangażowanie w przygotowanie IV edycji turnieju Tarapata Cup '16.