Uruchamiamy wygodne płatności za zajecia

Drodzy Państwo,

Od stycznia uruchamiamy w naszym klubie nową, wygodną i bezpieczną formę płatności zapewniana przez firmę Instapay (powered by PayU). Od teraz za zajęcia zapłacą Państwo równie łatwo, jak np. za Netflix’a. Co gwarantuje Państwu nowy system składek?

Szybki start

Otrzymają Państwo e-mail z linkiem do formularza, który wystarczy wypełnić jednorazowo, potwierdzić pierwszą płatność i gotowe. Koniec z przynoszeniem gotówki, wpisywaniem numeru konta czy logowaniem się do banku.

Wygodne płatności

Od stycznia płatności będą realizowane automatycznie, a Państwo otrzymają potwierdzenia mailowe o uregulowaniu składki. Nie muszą już Państwo pamiętać o regulowaniu składek.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji i danych zapewnia zewnętrzny operator płatności - PayU, spełniający światowe standardy płatności, dzięki czemu mają Państwo pewność, że cała procedura jest w pełni bezpieczna.

Czym jest Instapay?

To system CRM do zarządzania płatnościami, który ułatwia rozliczanie płatności cyklicznych, składek oraz automatyzacji procesów związanych z finansową działalnością min. klubów sportowych. Gwarantuje terminowość wpłat oraz bezpieczeństwo, która zapewnia partner Instapay - PayU - odpowiedzialny za realizację płatności i bezpieczeństwo danych.