Wakacje zaczęliśmy na sportowo

Wakacje zaczęli na sportowo. W piątek na boiskach sportowych przy ulicy Warszawskiej odbył się turniej piłkarski dla dzieci. Wzięły w nim udział drużyny z aż trzech województw.

Z okazji rozpoczynających się wakacji Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje zorganizowała turniej dla dzieci. W Mielcu gościliśmy dokładnie czternaście zespołów z terenu trzech województw – podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Turniej odbywał się w formie festiwalowej, nie była wiec prowadzona klasyfikacja drużyn, a podczas zakończenia wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenia pamiątkowymi medalami i dyplomami. Do tego dopisała pogoda, która przez cały czas trwania zmagań była bardzo ładna.

Dodatkowo na drugim boisku prowadzone były zawody techniczne, tzw. Turbo Kozak. Najlepsi w tej konkurencji zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami.

- Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział – mówi Jacek Cyganowski, prezes Akademii Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje, organizator turnieju. – Dopisali uczestnicy, mieliśmy kilkanaście drużyn z terenu trzech województw, świetny poziom, wyrównane mecze i naprawdę ładne gole oraz parady bramkarskie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy – podsumowuje.

Partnerem wydarzenia było Województwo Podkarpackie – Podkarpackie Przestrzeń Otwarta.