rocznik 2003

Opiekunem rocznika jest trener Roman Gruszecki.

Terminarz Wiosna 2016r

Terminarz rozgrywek ligi: D1 Młodzik "D1 grupa C" Grupa 3
Runda wiosenna
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
1 STAL II STALOWA
WOLA
AP MIELEC 2016-03-29 10:00 MOSIR Stalowa Wola
(Stalowa Wola, Hutnicza
15)
1:3
Kolejka 1 w dniu 2016-03-29
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
2 AP MIELEC SP SOCCER
ROPCZYCE
2016-04-03 13:00 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
4:2
Kolejka 2 w dniach od 2016-04-02 do 2016-04-03
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
3 SIARKA TARNOBRZEG AP MIELEC 2016-04-08 17:00 ZWIERZYNIEC
(Tarnobrzeg, Zwierzyniecka
30)
0:4
Kolejka 3 w dniach od 2016-04-09 do 2016-04-10
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
4 AP MIELEC Orzełki Brzozów 2016-04-17 11:00 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
Kolejka 4 w dniach od 2016-04-16 do 2016-04-17
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
5 MKS Sokół Nisko AP MIELEC 2016-04-24 10:00 MKS "SOKÓŁ" Nisko
(Nisko, Tadeusza
Kościuszki 20)
Kolejka 5 w dniach od 2016-04-23 do 2016-04-24
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
6 Akademia Piłkarska
Jasło
AP MIELEC 2016-04-30 11:00 Stadion MOSiR (Jasło,
Władysława Sikorskiego
15)
Kolejka 6 w dniach od 2016-04-30 do 2016-05-01
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
7 AP MIELEC SZÓSTKA JASŁO 2016-05-03 13:30 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
Kolejka 7 w dniu 2016-05-03
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
8 AP MIELEC STAL II STALOWA
WOLA
2016-05-08 13:30 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
Kolejka 8 w dniach od 2016-05-07 do 2016-05-08
Dokument drukowany dnia 2016-04-10 Strona 1 z 2
Terminarz rozgrywek ligi: D1 Młodzik "D1 grupa C" Grupa 3
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
9 SP SOCCER
ROPCZYCE
AP MIELEC 2016-05-14 10:30 Stadnion Czekaj Ropczyce
ul. Robotnicza 40
(Ropczyce 56)
Kolejka 9 w dniach od 2016-05-14 do 2016-05-15
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
10 AP MIELEC SIARKA TARNOBRZEG 2016-05-22 15:30 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
Kolejka 10 w dniach od 2016-05-21 do 2016-05-22
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
11 Orzełki Brzozów AP MIELEC 2016-05-29 11:00 Stadion MOSiR Brzozów
(Brzozów, Legionistów 3)
Kolejka 11 w dniach od 2016-05-28 do 2016-05-29
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce Wynik
12 AP MIELEC MKS Sokół Nisko 2016-06-01 13:00 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
Kolejka 12 w dniu 2016-06-01
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce
13 AP MIELEC Akademia Piłkarska
Jasło
2016-06-04 15:30 Gryf (Mielec, Warszawska
5)
Kolejka 13 w dniach od 2016-06-04 do 2016-06-05
Lp Gosp Gosc Data Godz Miejsce
14 SZÓSTKA JASŁO AP MIELEC 2016-06-12 11:30 KS Rafineria Jasło (Jasło

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?