rocznik 2005

Opiekunami rocznika są trenerzy: Jacek Cyganowski,Wojciech Krzeszewski Paweł Szyler   oraz kierownik drużyny Wiesław Jokobus.

Terminarz rozgrywek ligi: D1 MŁODZIK "D1 GRUPA A" GRUPA 1

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

1

Stal Rzeszów S.A.

- APPN II Mielec

2017-08-19

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

2

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- APPN Mielec

2017-08-19

11:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

3

Resovia Rzeszów

- Izolator Boguchwała

2017-08-19

10:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

4

Orzełek Przeworsk

- Ziomki Rzeszów

2017-08-19

10:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

Kolejka 2 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

5

APPN II Mielec

- Ziomki Rzeszów

2017-08-26

13:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

6

Izolator Boguchwała

- Orzełek Przeworsk

2017-08-26

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

7

APPN Mielec

- Resovia Rzeszów

2017-08-26

10:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

8

Stal Rzeszów S.A.

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-08-26

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

Kolejka 3 w dniach 29-08-2017

9

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- APPN II Mielec

2017-08-29

11:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

10

Resovia Rzeszów

- Stal Rzeszów S.A.

2017-08-29

10:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

11

Orzełek Przeworsk

- APPN Mielec

2017-08-29

15:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

12

Ziomki Rzeszów

- Izolator Boguchwała

2017-08-29

10:00

Arena-PARK Zalesie (Rzeszów, Ignacego Łukasiewicza )

Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

13

APPN II Mielec

- Izolator Boguchwała

2017-09-02

13:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

14

APPN Mielec

- Ziomki Rzeszów

2017-09-02

10:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

15

Stal Rzeszów S.A.

- Orzełek Przeworsk

2017-09-02

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

16

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- Resovia Rzeszów

2017-09-02

11:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

17

Resovia Rzeszów

- APPN II Mielec

2017-09-09

11:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

18

Orzełek Przeworsk

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-09-09

10:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

19

Ziomki Rzeszów

- Stal Rzeszów S.A.

2017-09-09

13:00

Arena-PARK Zalesie (Rzeszów, Ignacego Łukasiewicza )

20

Izolator Boguchwała

- APPN Mielec

2017-09-09

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Kolejka 6 w dniach 12-09-2017

21

APPN II Mielec

- APPN Mielec

2017-09-12

16:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

22

Stal Rzeszów S.A.

- Izolator Boguchwała

2017-09-12

16:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

23

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- Ziomki Rzeszów

2017-09-12

16:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

24

Resovia Rzeszów

- Orzełek Przeworsk

2017-09-12

10:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

25

Orzełek Przeworsk

- APPN II Mielec

2017-09-16

10:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

26

Ziomki Rzeszów

- Resovia Rzeszów

2017-09-16

11:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

27

Izolator Boguchwała

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-09-16

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

28

APPN Mielec

- Stal Rzeszów S.A.

2017-09-16

10:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

29

APPN II Mielec

- Stal Rzeszów S.A.

2017-09-23

13:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

30

APPN Mielec

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-09-23

10:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

31

Izolator Boguchwała

- Resovia Rzeszów

2017-09-23

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

32

Ziomki Rzeszów

- Orzełek Przeworsk

2017-09-23

12:00

Arena-PARK Zalesie (Rzeszów, Ignacego Łukasiewicza )

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

33

Ziomki Rzeszów

- APPN II Mielec

2017-09-30

11:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

34

Orzełek Przeworsk

- Izolator Boguchwała

2017-09-30

10:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

35

Resovia Rzeszów

- APPN Mielec

2017-10-01

11:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

36

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- Stal Rzeszów S.A.

2017-09-30

11:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

37

APPN II Mielec

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-10-07

13:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

38

Stal Rzeszów S.A.

- Resovia Rzeszów

2017-10-07

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

39

APPN Mielec

- Orzełek Przeworsk

2017-10-07

10:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

40

Izolator Boguchwała

- Ziomki Rzeszów

2017-10-07

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

41

Izolator Boguchwała

- APPN II Mielec

2017-10-14

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

42

Ziomki Rzeszów

- APPN Mielec

2017-10-14

11:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

43

Orzełek Przeworsk

- Stal Rzeszów S.A.

2017-10-14

10:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

44

Resovia Rzeszów

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-10-15

11:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

45

APPN II Mielec

- Resovia Rzeszów

2017-10-21

13:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

46

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- Orzełek Przeworsk

2017-10-21

11:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

47

Stal Rzeszów S.A.

- Ziomki Rzeszów

2017-10-21

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

48

APPN Mielec

- Izolator Boguchwała

2017-10-21

10:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

49

APPN Mielec

- APPN II Mielec

2017-10-28

11:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

50

Izolator Boguchwała

- Stal Rzeszów S.A.

2017-10-28

11:00

IZO-ARENA (Boguchwała, Sportowa 21)

51

Ziomki Rzeszów

- MKS Pogoń Sokół Lubaczów

2017-10-28

11:00

Boisko Nowe Miasto - Świadka (Rzeszów, Witolda Świadka 5)

52

Orzełek Przeworsk

- Resovia Rzeszów

2017-10-28

10:00

Stadion Miejski (Przeworsk, Budowlanych 1)

Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

53

APPN II Mielec

- Orzełek Przeworsk

2017-11-04

13:00

Gryf (Mielec, Warszawska 5)

54

Resovia Rzeszów

- Ziomki Rzeszów

2017-11-05

11:00

CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

55

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

- Izolator Boguchwała

2017-11-04

11:00

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW (Lubaczów, Sportowa 1)

56

Stal Rzeszów S.A.

- APPN Mielec

2017-11-04

11:00

STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Rzeszów, Hetmańska 69)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?