treningi

poniżej podział wraz z nr kontaktowym do trenera:

Rocznik 2004-2005 - trener Martin Radoń, tel. 667344997
Rocznik 2006-2007 - trener Marcin Paterak, tel. 798549177
Rocznik 2008 trener - Jacek Juwa, tel.
Rocznik 2009 trener - Piotr Cebera, tel. 661088168
Rocznik 2010 trener - Piotr Gilar, tel. 727932476
Rocznik 2011 trener - Wojciech Mieszkowicz, tel. 534651727
Rocznik 2012-2013 - trener Bogdan Mokrzycki, tel. 600692007
Radomyśl Wielki - trener Radosław Pryga, tel. 604996597
Malinie i Chorzelów - trener Lesław Jachowicz, tel. 691679648

Malinie gr.I poniedziałek 13,30 - 14,30 środa 13,30 - 14,30 gr.II wtorek 13,30 - 14,30 piątek 12,40 - 13,40 gr.III środa 17,00- 18,00 piątek 17,00-18,00

Chorzelów gr.I poniedziałek 16,00- 17,00 czwartek 16,00- 17,00 gr.II poniedziałek 17,00- 18,000 czwartek 17,00- 18,00
Padew Narodowa - trener Hubert Kardyś, tel. 668123994
Cmolas trener - Tomasz Grabiec, tel. 781767678

oraz grupy szkolne w MSMS "Piłkarskie Nadzieje" w Mielcu

rocznik 2003 - trener Roman Gruszecki, tel. 502485813

rocznik 2004 - trener Grzegorz Wcisło, tel 507019339

rocznik 2005 - trener Jacek Cyganowski, 603034174

rocznik 2006 - trener Paweł Mrozik, 792017797

rocznik 2007 - trener Dariusz Szady, tel. 606921990

Rozpoczęliśmy zajęcia treningowe w sezonie 2017/2018.

Poniżej harmonogram. Roczniki 2003 - 2007 zapraszamy do końca sierpnia wg harmonogramu ponizej.

Grupy trenerów Radonia (rocznik 2004,2005) oraz Babińskiego(2006 i 2007) zapraszamy od 5 września we wtorki i czwartki (roczniki 2004,2005 godz.16.00) roczniki 2006 i 2007 godz.17.00 stadion Gryf Juniorzy

-Juniorzy młodsi  rocznik (2001,2002) -  środa i piątek  godz. 19.00

- Rocznik 2007 - wtorek i czwartek o godz. 17.00

- Rocznik 2008 - orlik przy SP nr 9 - środa godz.17.30-20.00 oraz piątek godz.18.30-20.30

- Rocznik 2009 - orlik za kościołem na Borku przy ZSO 1 oraz Gryf - wtorek godz.16.00-18.30 oraz czwartek 16.00 - 17.30

TRENINGI ROCZNIKA 2009 WTOREK- orlik na borku 16.00-19.00 CZWARTEK- gryf boisko trawiaste 16.00-18.30

-Rocznik 2010 - orlik za kościołem na Borku przy ZSO 1 oraz Gryf - wtorek godz.16.00-18.30 oraz czwartek 16.00-19.00

TRENINGI ROCZNIKA 2010 OD WTORKU- 29.08.2017    Wtorek- Gryf ( boisko trawiaste ) 1 grupa od 16.00- 17.15, 2 grupa od 17.15-18.30 Czwartek- Orlik na Borku za kosciolem 1 grupa od 16.00-17.30 2 grupa od 17.30-19.00

W skład PIERWSZEJ GRUPY wchodzą: Górnisiewicz Karol, Janyst Bartek, Krakowski Gabryś, Krempa Hubert, Myjak Sebastian, Paluszek Karol, Prędota Marcin, Sypek Ksawery, Weryński Adrian, Wójcik Jaś, Zaręba Miłosz, Ziobroń Ksawery, Rajca Patryk, Ortyl Bartek, Madej Olek, Piechota Karol, Hyjek Krzysiu, Marud Nataniel, Dudek Nikodem, Dudek Fabian, Karol Dębski

W skład DRUGIEJ GRUPY wchodzą: Babula Marcin, Bąk Kuba, Dąbkowski Mateusz, Dudzik Nikodem, Hajduga Kuba, Kowalczuk Mikołaj, Miazga Alex, Mokrzycki Filip, Trela Kuba, Cebula Kuba, Chodorowski Michał, Głogowski Wiktor, Górski Wiktor, Hajec Krystian, Hajec Mateusz, Janik Filip, Krysa Igor, Róg Michał, Niedbała Szymek, Maślanka Miłosz, Konrad Kapusta, Alan Rączka, Karol Kaliski, Karol Stachowicz.

Roczniki 2011 i 2012 - orlik przy SP nr 9 -poniedziałek godz. 17.30-19.00 oraz piątek 17.30-18.30

Grupa Radomyśl Wielki zaczyna swoje zajęcia od czwartku 17 sierpnia- Treningi poniedziałek oraz czwartek 16.30-19.00

Grupy Malinie ,Chorzelów oraz Padew rozpoczynają swoje zajęcia w pierwszym tygodniu września

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?